OrTahLAr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrTahLAr

GeNçLiĞiN bUlUsMa aDrEsİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......

3 posters
YazarMesaj
SüMeYyE
Admin
Admin
SüMeYyE

Kadın Mesaj Sayısı : 2137
Lakap : J@dIıIı....(CADIII...!!!)=)=)=)
RuH hAliNiZ : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Asik10
TAKIM : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Fb

...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Empty
MesajKonu: ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......   ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... I_icon_minitime1st Temmuz 2008, 5:15 pm

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem…

Eger beni bu sokakta, bu semtte, bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…

Gün bir gün, sevdalanmis geceye, gece de yakomoz düsürmüs denize, o günden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus, taki günes tutulup gölge düsürene dek sevdalara...

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben…

Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim... Eger gozumdeki bir damla yas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim...

Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin

Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için…..

Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.

Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmek isterdim.
Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim….

Rüyalarini gül yapraklaiğiyla, yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin...

Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim...

Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten…

Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.
Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI…

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi… Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha bir sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan eger!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim... Seni hasretimi tüketircesine kucakliyorum…

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamiyorum.

Her seven adsiz bir kahramandir ve insan sevebildigi kadar insandir.

Sanma ki ismini bir baskasi silecek seninle basladim seninle bitecek…

Içine düsen her hüzün damlasi sana seni ne kadar çok sevdigimi hatirlatsin.

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

An gelir insan gülerken aglarmis. Gözyaslari sel olup kalbine akarmis…

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle… Seni seviyorum!

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karistin...

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere…

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gün beyazlar giyer senin olurum...

Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacik sokulup yüregine …ben seviyorum demek isterdim.

Kapinin önünde ask yapma askin gözü kördür ama komsularinki asla...

Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

Sana sarap verecegim, iç ama sarhos olma. Sana bir gül verecegim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!…

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatir. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim…

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin…

Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglar.

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece rüyama gir gizlice, beni simsiki sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Yarinlar hep güzel olacak derler, oysa bugünlerde dünlerin yarini degil mi?

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim…

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler… Seni seviyorum!

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanin denizinde huzur gibisin, isigim sensin, günesimsin… Bil ki çok özlendin…

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalismamak gerekir.

Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye… Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.

Arzular göz açip kapayincaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramizdaki sevgi ve ask asla bitmedi. Ne kadar kötü sey yasamis olsak da tüm bildiklerimi içimde yasayan sana ayirdim. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir sey yaparsam bil ki bu artik senin gözünde deger kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.

Insanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dagitanlari severler, gitmeleriyle kendilerini yalniz birakanlara asik olurlar.

Hüsrani bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamis olmakta.

Unuturum desem de inanma sakin, ömrümce kalbimden silinmez adin. Bir sizi içimde senden de yakin kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir yil degil on yil degil bin yil mesut olurum.

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi… Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çiçekler gibi… Bir insanin birtanesi olmali, o da senin gibi…

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alip onlarin yerine simdiye kadar kimsenin basaramadigi o sicakligi koymayi basardigin için…

Seni ve sensizligi düsündükçe, esen rüzgarlarin ardindan yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum...

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasini tutmaya çalis, tutamadigin her yagmur damlasi kadar seviyorum seni...

Sensiz olmaz, çaresizim, anladım şimdi...seni özler bedenim, affettim bebeğim, gel yanıma....

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle...
http://ortahlar.eniyiforum.net/index.htm
Axİ_VeLeT

Axİ_VeLeT

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : PROFOTORCU
Lakap : Axİ_VeLeT
TAKIM : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Trabzonspor

MesajKonu: Geri: ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......   ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... I_icon_minitime11th Eylül 2008, 3:08 pm

okumadımda çok güzeldir bence :d kızma okumadım diye
JaDıYuMM!!
co admin
co admin
JaDıYuMM!!

Kadın Mesaj Sayısı : 617
İş/Hobiler : ögяєηנιу!!!м
Lakap : мєℓтєq
RuH hAliNiZ : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Keyifs10
TAKIM : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Gs

MesajKonu: Geri: ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......   ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... I_icon_minitime13th Eylül 2008, 10:48 am

Very Happy
SüMeYyE
Admin
Admin
SüMeYyE

Kadın Mesaj Sayısı : 2137
Lakap : J@dIıIı....(CADIII...!!!)=)=)=)
RuH hAliNiZ : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Asik10
TAKIM : ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... Fb

MesajKonu: Geri: ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......   ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...... I_icon_minitime27th Eylül 2008, 9:29 pm

Axİ_VeLeT demiş ki:
okumadımda çok güzeldir bence :d kızma okumadım diye
yok yhaa nie kızıım saol jnm..!! Wink Rolling Eyes Very Happy
http://ortahlar.eniyiforum.net/index.htm

...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......
1 sayfadaki 1 sayfası